Europos
Paveldo  Dienos’22

Rugsėjo 9-18 d.

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Nenori nuobodžiauti EPD metu?

Organizuok jas tu.

Tai nesunku,

Paprasta kaip 2×2 !

 

Kodėl verta organizuoti EPD?

Mes suprantame, kad atverti kultūros paveldo objektą nemokamam lankymui ar surengti specialų renginį gali būti sudėtinga, tačiau yra daugybė privalumų, dėl kurių Europos paveldo dienų renginio(ių) organizavimas yra vertinga patirtis.

Paveldo aktualizavimas

Dalinkitės tuo, kas jums svarbu, ir skatinkite pažinti jūsų vietos paveldą. Išbandykite naujas idėjas, koncepcijas bei patirtį.

 

 

Bendradarbiavimo galimybės
Prisijunkite prie EPD bendruomenės ir kurkite naujus bendradarbiavimo ryšius. Gaukite papildomą savo organizacijos, bendruomenės, renginio viešumą visuomenės informavimo priemonėse.

 

 

 

Vietos bendruomenės ugdymas
Stiprinkite vietos bendruomenės ryšius: EPD dalyviai sako, kad dalyvavimas EPD renginiuose skatina pasijusti vietinės bendruomenės dalimi.

 

 

 

k
Švietimas
Prisidėkite prie ateities visuomenės švietimo: trečdalis EPD lankytojų yra mokiniai ir studentai. Įkvėpkite potencialius savanorius, partnerius ir rėmėjus.

2021 m. EUROPOS PAVELDO DIENŲ pasiekimai

Kasmet Europos paveldo dienų metu suorganizuojamų renginių bei juose dalyvaujančių žmonių skaičiai ženkliai auga.

Renginių

Nekilnojamojo kultūros paveldo objektų

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Raskite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Europos paveldo dienų organizavimą.
Ar mano renginys turi vykti rugsėjį?
Taip. Europos paveldo dienų renginiai rengiami rugsėjį. Europos paveldo dienų data skelbiama Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos internetinėje svetainėje.
Ar mano renginys turi būti nemokamas?
Taip. Mes skatiname, kad kultūros paveldo pažinimas būtų prieinamas visiems žmonėms, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties.
Ar mano renginys bus laikomas EPD renginiu, jei jis neatitinka šių metų temos?
Ne. Mes tikimės, kad jūsų renginys atspindės šių metų tema. Jei jums sunku rasti ryšį, bet renginį organizuoti jūs tikrai norite, nesijaudinkite, užpildykite puslapio apačioje pateikiamą formą ir mes su jumis susisieksime.
Ar mano renginys gali būti organizuojamas ne EPD metu?
Mes džiaugiamės bet kokiomis kultūros paveldo objektų aktualizavimo formomis. Visgi, jei nuspręsite organizuoti savo renginį ne EPD metu, mes jo nelaikysime EPD renginiu, į nacionalinę renginių programą jis nebus įtraukiamas, atributika jam nebus skiriama.
Ar galiu pakeisti užregistruoto renginio informaciją?
Taip. Jei jūsų renginys nesikeičia iš esmės (turinys), apie pakeitimus turėsite informuoti nacionalinį koordinatorių. Renginio pakeitimai nėra priimami. Jeigu kinta renginio turinys jūs turėsite užpildyti naują renginio formą.
Ar EPD atributika yra nemokama?
Taip. Kultūros paveldo departamentas atsižvelgdamas į savo finansines galimybes kasmet paruošia atitinkamiems metams skirtą atributiką, kuri paskirstoma EPD renginių organizatoriams pagal jų pateiktus poreikius.

Susisiekite su mumis

Trūksta informacijos? Nerandate to, ko ieškojote? Užpildykite žemiau pateikiamą formą ir mes su jumis susisieksime.

11 + 3 =