Titulinis
Europos žydų kultūros dienos
2011
2011 - 09 - 04

Paskelbti fotokonkurso „Išlikęs žydų paveldas Kėdainiuose“ nugalėtojai

Resized-87QMC-dc6c13b0ee8a021cb10af54fbb1463c3.jpg
Baigėsi rugsėjo 4 d. startavęs fotografijų konkursas „Išlikęs žydų paveldas Kėdainiuose". Konkurso tikslas buvo skatinti susidomėjimą žydų kultūros paveldu Kėdainių mieste ir rajone, skatinti pilietiškumą ir meninę saviraišką, plėtoti vietinį turizmą, parodyti daugiakultūriškumo svarbą ir ugdyti pagarbą gimtojo krašto istorijai. Fotokonkursą vykdė Kėdainių rajono turizmo informacijos centras įgyvendindamas projektą „Mūsų pažadas nepamiršti". Konkurse galėjo dalyvauti turistai, vietiniai gyventojai ir moksleiviai. Nuotraukose turėjo atsispindėti Kėdainių rajone išlikusio žydų paveldo, genocido, religinės atributikos ar tapatumo simbolių tematika.
 
Penkių narių konkurso vertinimo komisija, kuriai pirmininkavo Kėdainių fotografų draugijos valdybos pirmininkas Vytas Matkus, vertino darbus pagal dalyvio temos suvokimą, originalumą ir meninę raišką. Atrinko dvidešimt nuotraukų iš kurių trys, užėmė prizines vietas. Geriausiai įvertintos Gabrielės Liaudanskaitės, Andriaus Blaževičiaus ir Armino Naujoko fotografijos. Visi nugalėtojai iš Kėdainių „Atžalyno" gimnazijos. Nugalėtojai bus apdovanoti atminimo dovanomis ir padėkomis š.m. gruodžio 2 d. projekto „Mūsų pažadas nepamiršti" baigiamąjame renginyje.
 
Geriausias nuotraukas rasite interneto svetainėje www.visitkedainai.lt
 
Parengė: Kėdainių turizmo informacijos centro vyresn. specialistas Robertas Kampas
Paskutinį kartą redaguota2014 - 12 - 19

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas