Titulinis
Naujienos
2011 - 02 - 08

„Belaukiant Valentino“ – muzika ir meilės lyrika

Resized-SRN56-21a373b5258747ea89a5b3f17656897b.jpg
Kad ir kaip sakytume, jog meilės šventę galime susikurti tada, kada patys norime, jog jai nereikia ieškoti ar laukti progų, vis dėlto kalendorinė šventė taip pat gali mums padovanoti mažą stebuklą, jei nepasiduosime chaotiškam vartojimo karavanui, o sustosime, pamąstysime ir šilčiausiais jausmais apglėbsime savo artimą žmogų.
 
Dainininkė Agnė Sabulytė kartu su fleitininku Justinu Mačiu bei pianistu Vaidriumi Smilinsku vasario 13 d. (sekmadienį) 14 val. kviečia pabėgti nuo miesto šurmulio į Užutrakio dvaro rūmus, ir skambant muzikai bei meilės lyrikai, tiesiog patylėti, pajusti mylimo žmogaus alsavimą ir sustabdyti žavingą meilės akimirką.
 
Koncerte „Belaukiant Valentino" skambės įvairių epochų kompozitorių - G.Caccini, G. V. Pergolesi, A. Vivaldi, C. Saint-Saens ir kt. kūriniai, išreiškiantys skirtingas meilės spalvas. Meilės lyriką skaitys dainininkė Agnė Sabulytė, savo kūryboje ypatingą dėmesį skirianti ne tik muzikai, bet ir žodžio menui. Tarptautinių konkursų laureatas fleitininkas Justinas Mačys atskleis gražiausią ir tyriausią fleitos skambesį, o perspektyvus jaunosios kartos pianistas Vaidrius Smilinskas ne tik akompanuos solistams, bet ir padovanos solinių kūrinių fortepijonui.
 
Gražiausia dovana mylimam žmogui – artimojo dėmesys, iškilmingoje aplinkoje skambantys muzikos garsai ir eilės apie meilę.
 
Koncertas bus dviejų dalių. Per pertrauką Užutrakio svečius maloniai priims rūmų šeimininkai, tad bus galima pasižvalgyti ir po kitas rūmų sales, pasiklausyti kultūrologės Linos Sokolovaitės pasakojimo apie Užutrakio dvaro bei čia gyvenusių grafų šeimos istoriją, apie šiuo metu vykstančius rūmų restauravimo darbus. Norintieji galės pasivaišinti antrajame rūmų aukšte įrengtame bufete.
 
Kelionių organizatorius „Kiveda" į šį renginį siūlo nuvykti bei parvykti patogiu autobusu, kartu pasidomint ir papildoma „Kivedos" siūloma ekskursine programa su gidu Trakų Vokės, Užutrakio dvaruose bei Trakuose.
Koncertą rengia kamerinės vokalinės muzikos iniciatyvų grupė „United Voices". Koncerto partneris – Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija.
 
Bilietus platina „Bilietų pasaulis".
 
 
„United Voices"
El. p. birute.ase@gmail.com
Kontaktinis asmuo - Birutė Asevičiūtė
Tel. 8682 30053
 
Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija
El. paštas: tinp@seniejitrakai.lt
Kontaktinis asmuo - Lina Sokolovaitė
Tel. 8 65658394

 

 
Paskutinį kartą redaguota2014 - 11 - 26

Mūsų Kontaktai

Šnipiškių g.3, LT-09309 Vilnius 8 5 273 42 56 8 5 272 40 58 centras@kpd.lt

Biudžetinė įstaiga, kodas 188692688. Duomenys apie Kultūros paveldo departamentą prie Kultūros ministerijos kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.

Prisijunkite prie mūsų
© Kultūros paveldo departamentas